Hizmetlerimiz

Araç Boyama

Araç boyama konusunda Arma Garege, uzmanlığı ve tecrübesiyle size hizmet vermekte, araç boyama işlemi aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

Araç eğer daha önceden boyanmışsa ve kabaran yerleri varsa, kabaran yerler zımparalanır, spiral taşı yardımıyla derin çatlaklar onarılır gereken yerlere macun çekilir ve bu macun kurumaya bırakılır. Macun kuruduktan sonra araç tekrar zımparalanır. Zımpara işlemindden sonra astar atılır astar tamamen kuruduktan sonra tekrar zımparalanır. Astar işleminden sonra boya tabancası yardımıyla bir kat boya atılır ilk kat kuruduktan sonra ikinci kat boyayla işleme devam edilir parlak gözükmesi için en son verniklenir ve kurumaya bırakılır.

Bu hizmeti arabanızın herhangi bir yerine zarar vermeden, orijinal halini bozmadan sunmaktayız.

Kaporta

Uzun yıllardır bu sektörün içinde varlık gösteren Arma Garege'ın sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonellik size uzman ellerde olmanın rahatlığını yaşatacak. Aracınızda oluşabilecek olası kaza, hasar gibi durumlarda kaportanızdaki bütün göçük, çökme gibi işlemler profesyonelce onarılır ve aracınız ilk gün aldığınız haline getirilir.

Teknolojinin tüm olanaklarını, son model makineleri ve el becerilerini kullanan çalışanlarımız en iyi hizmeti almanız için gereken bütün imkanları hem kendi güvenliklerini hem aracınızın güvenliğini gözeterek sağlayacaktır.

Mekanik

Sektörün güvenilir isimlerinden olan Arma Garege, lastik, akü, motor yağı, yağ filtresi, yakıt filtresi, ateşleme bujisi ve fren sistemlerinde oluşacak bütün problemlere karşı aracınızın onarımını sağlar, periyodik bakımlarını yapar ve size daha keyifli bir sürüş sunar.

*** SERVİSİMİZDE DİJİTAL KOMPRESÖR TEST CİHAZIYLA , KOMPRESÖR ÖLÇÜMÜ YAPILMAKTADIR ***

Elektirik

Aracın bir çok aksamının çalışmasını tetikleyen elektrik de meydana gelebilecek aksaklıklar aracınızın kullanımını etkiler. Farlar, sinyaller, park, plaka, tepe ve gösterge lambaları, ikaz sistemleri gibi aracın hayati aksamlarının çalışır durumda olması hem sizin hemde diğer sürücülerin güvenliği açısından önemlidir.

Arma Garege da aracınızda meydana gelebilecek bütün elektrik problemleri çözülür gereken tamirler özenle yapılır.

 

Enjeksiyon Temizliği

Öncelikle bilinmesi gereken şudur ki enjektörler motorun en pahalı parçalarındandır, ucuz ve kalitesiz yakıt kullanımı, aracın özensiz kullanılması ve sıralanabilecek birçok unsur enjektörlerde problemlere sebep olur ve bu problemler yüksek maliyetleri de beraberinde getirir. Bu yüzden enjektör bakımı dikkat edilmesi gereken bir husustur çünkü enjektörlerin tıkanması aracınızın performansını düşürdüğü gibi yakıt masraflarınızı da artıracaktır. Aracınız benzinliyse, 40.000 km’de, dizelse 25.000- 30.000 km arasında yakıt enjektör temizliğini yaptırmanız size daha sağlıklı bir kullanım ve tasarruf sağlayacaktır.

Klima Gazı

Sıcak veya soğuk havalarda aracınız da istediğiniz sıcaklığa ulaşmanız için klima kullanımı vazgeçilmez bir şeydir ancak klimanızdan beklediğiniz verimi alabilmek için klimanızın gazının dolu olması gerekir. Arma Garege'da klimanıza gereken gaz dolum işlemi kısa sürede uygulanmaktadır.

Şase Çektirme

Şase kısaca arabanızın iskeletidir, bütün parçalar şase üzerene monte edilir bu sebebten saşe arabanızın güvenliği için dikkat edilmesi gereken başlıca bölümdür çünkü kaza durumlarında şiddeti karşılayan ilk bölüm şasedir.

Bu yüzden şasenin sağlıklı olması can güvenliğiniz açısından mühimdir. Arma Garege'da şase güvenliğini ve bununla bağlantılı olarak güvenli kullanımı sağlayacak bütün işlemler özenle yapılmaktadır.